29.09.2017

Sprejem košarkarice Aleksandre Krošelj

Župan Srečko Ocvirk je včeraj na sprejem povabil eno najobetavnejših mladih košarkaric v Sloveniji, sevniško občanko Aleksandro Krošelj. Na evropskem košarkarskem prvenstvu za dekleta do 20 let, ki je julija letos potekalo na Češkem, je slovenska reprezentanca osvojila srebrno medaljo, pomemben člen ekipe pa je bila tudi Aleksandra Krošelj.

Sprejema se je udeležil tudi njen reprezentančni in klubski trener Damir Grgič, s strani lokalne skupnosti pa poleg sodelavcev župana tudi podžupan Janez Kukec in direktorica KŠTM Sevnica Mojca Pernovšek ter predsednik Športne zveze Sevnica Rok Vodenik. Zelo se je gostja razveselila še obiska njenega prvega košarkarskega trenerja in športnega pedagoga z Osnovne šole Blanca, ki budno spremlja njeno športno pot, Francija Kranjca. Aleksandra je županu podarila košarkarski dres, ki bo mesto našel v prostoru športnega doma, poleg dresov še drugih vrhunskih športnikov iz sevniške občine.

Foto: Občina Sevnica