Člani delovnih teles občinskega sveta

 

ČLANI DELOVNIH TELES OBČINSKEGA SVETA

Zadnji popravki: 04.10.2017

 

Člani komisije za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja:

  • Božidar Groboljšek, Bohorska ulica 17, Sevnica, predsednik,  (S)
  • Janez Kukec, Tržišče 11 e, Tržišče,  (S)
  • Vincenc Knez, Šmarčna 17, Boštanj,  (S)
  • Tomaž Lisec, Dolenji Boštanj 104, Boštanj,  (S)
  • Ivan Orešnik, Osredek pri Krmelju 1, Šentjanž,  (S)
  • Jože Udovč, Boštanj 17 c, Boštanj,  (S)
  • Danica Božič, Boštanj 68, Boštanj,  (S)

 

Člani komisije za pravne in splošne zadeve:

  • Janez Kukec, Tržišče 11 e, Tržišče, predsednik,  (S)
  • Vincenc Knez, Šmarčna 17, Boštanj,  (S)
  • Jasmina Podlesnik, Šentjanž 58, Šentjanž
  • Iris Žučko, Naselje heroja Maroka 27, Sevnica
  • Zdenka Dernovšek, Razbor 30, Loka pri Zidanem Mostu,  (S)
  • Cvetka Cerjak, Zabukovje 44, Zabukovje
  • Vincenc Sitar, Marendol 2, Tržišče,  (S)

 

Člani odbora za okolje in prostor:

  • Jože Udovč, Boštanj 17 c, Boštanj, predsednik,  (S)
  • Vanja Žulič, Trnovec 16, Zabukovje,  (S)
  • Hermina Šantej, Loka 62 a, Loka pri Zidanem Mostu,  (S)
  • Branko Keber, Birna vas 13, Šentjanž
  • Majda Jazbec, Drožanje 13, Sevnica,  (S)
  • Gregor Korene, Žigrski Vrh 32, Sevnica,  (S)
  • Boštjan Ostrovršnik, Loka 50, Loka pri Zidanem Mostu
  • Frančiška Zemljak, Ribniki 26, Sevnica (S)
  • Roman Žveglič, Stržišče 4, Zabukovje
  • Franc Pavlin, Blanca 93, Blanca
  • Marjan Ločičnik, Poklek nad Blanco 12b, Blanca

 

Člani odbora za družbene dejavnosti:

  • Rado Kostrevc, Krmelj 86, Krmelj, predsednik, (S)
  • Rok Petančič, Trg svobode 32, Sevnica
  • Frančiška Zemljak, Ribniki 26, Sevnica,  (S)
  • Janez Kukec, Tržišče 11 e, Tržišče,  (S)
  • Brigita Karlovšek, Kompolje 4, Boštanj
  • Ljudmila Sitar, Marendol 2, Tržišče
  • Danica Božič, Boštanj 68, Boštanj,  (S)
  • Natalija Hostnik, Cesta na Dobravo 53, Sevnica  (S)
  • Božidar Groboljšek, Bohorska ulica 17, Sevnica  (S)
  • Uroš Gorenc, Studenec 71, Studenec
  • Marinka Šuštaršič, Polje pri Tržišču 20a, Krmelj

 

Člani odbora za gospodarstvo in kmetijstvo:

  • Božidar Beci, Razbor 44, Loka pri Zidanem Mostu, predsednik,  (S)
  • Janez Šerjak, Kladnikova ulica 5, Sevnica,  (S)
  • Irena Klenovšek, Naselje heroja Maroka 25, Sevnica
  • Janoš Janc, Arto 5, Studenec,  (S)
  • Tanja Novšak, Pod Vrtačo 19, Sevnica,  (S)
  • Milena Krošelj, Ribniki 62, Sevnica
  • Vincenc Sitar, Marendol 2, Tržišče,  (S)
  • Jože Ratajc, Rovišče pri Studencu 21a, Studenec
  • Drago Berk, Gabrijele 1a, Krmelj
  • Natalija Hostnik, Cesta na Dobravo 53, Sevnica,  (S)
  • Vladimir Kocjan, Račica 58, Loka pri Zidanem Mostu

 

Člani odbora za finance in proračun:

  • Ivan Orešnik, Osredek pri Krmelju 1, Šentjanž, predsednik,  (S)
  • Natalija Hostnik, Cesta na Dobravo 53, Sevnica,  (S)
  • Vincenc Knez, Šmarčna 17, Boštanj,  (S)
  • Danica Kramžar, Kamenško 5, Šentjanž,  (S)
  • David Divjak, Kladje nad Blanco 27, Blanca
  • Meri Kelemina, Blanca 48, Blanca
  • Stanislav Možič, Ledina 80, Sevnica,  (S)
  • Darja Pompe, Ledina 85, Sevnica
  • Božidar Arnšek, Zabukovje 76, Zabukovje
  • Irena Dobnik, Krmelj 24, Krmelj,  (S)
  • Ivan Biderman, Pot na Zajčjo goro 75, Sevnica