13.02.2012

Športnik leta občine Sevnica 2011

Športna zveza Sevnica je v sodelovanju z Javnim zavodom za kulturo, šport, turizem in mladinske dejavnosti (KŠTM) Sevnica in Občino Sevnica v petek, 10. februarja, organizirala prireditev Športnik leta občine Sevnica 2011.

Športna osebnost leta je postal Franci Kranjec, učitelj športne vzgoje ter trener košarke in atletike. Športnik leta je postal kapetan slovenske odbojkarske reprezentance Andrej Flajs, športnica leta je igralka velikega nogometa Kristina Erman, klub leta pa sevniška občinska reprezentanca v krosu. Priznanja so nagrajencem podelili predsednik Športne zveze Sevnica Alojz Povšič, sevniški župan Srečko Ocvirk ter posebna gostja večera in slavnostna govornica Britta Bilač.

Prireditev v dvorani Alberta Felicijana na sevniškem gradu, ki jo je povezoval Aleš Tuhtar, so s kulturnim programom popestrili učenci Osnovne šole Krmelj in Glasbene šole Sevnica. Več pa v priloženi fotogaleriji.