13.06.2012

Župan gostil najuspešnejše učenke in učence letošnje generacije

Župan Občine Sevnica Srečko Ocvirk je v torek, 12. junija, na Gradu Sevnica tradicionalno sprejel najuspešnejše učenke in učence vseh sedmih osnovnih šol sevniške občine (OŠ Blanca, OŠ Boštanj, OŠ Krmelj, OŠ Ane Gale Sevnica, OŠ Sava Kladnika Sevnica, OŠ Milana Majcna Šentjanž in OŠ Tržišče) ter Glasbene šole Sevnica.

Pohvalo in knjižno darilo, Enciklopedijo evropske narave, je prejelo 36 osnovnošolcev, od tega pet učencev glasbene šole. Prireditev, ki je potekala v poročni dvorani sevniškega gradu, so z zanimivim pevsko in igralsko obarvanim kulturnim programom obogatili učenci Osnovne šole Boštanj pod mentorskim vodstvom Zdenke Kozinc.

Najuspešnejše učence letošnje generacije v sevniški občini sta nagovorila župan Srečko Ocvirk in predsednica aktiva ravnateljev Marija Brce, ki sta jim med drugim zaželela uspešnega šolanja tudi v nadaljevanju. Utrinke z dogodka si lahko ogledate v fotogaleriji, katere avtor je Ljubo Motore.