15.06.2012

Približuje se svetovno prvenstvo mladih ribičev

Ribiški družini Radeče in Sevnica sta v petek, 15. junija, pripravili novinarsko konferenco s predstavitvijo Svetovnega prvenstva mladih ribičev Slovenija, ki bo že naslednji mesec, in sicer od 24. do 29. julija.

Konferenca je potekala na zanimivi lokaciji – splavu na reki Savi pri Radečah, s strani predstavnikov obeh društev in sodelujočih institucij, ki podpirajo izvedbo prvenstva – med njimi Občin Radeče in Sevnica ter zavodov KTRC Radeče in KŠTM Sevnica – pa je bila predstavljena aktualna organizacijska priprava na prvenstvo, ki se bo odvijalo na tekmovalnih trasah na območju hidroelektrarn Vrhovo in Boštanj.

Otvoritvena slovesnost dogodka bo 26. julija ob 18. uri v Športnem domu Sevnica, sledijo obvezni treningi in tekmovalna dneva, uradna razglasitev rezultatov in zaključna slovesnost pa bo 29. julija ob 18. uri na mestnem trgu v Radečah.