08.06.2011

Otvoritev vrtca Ciciban Sevnica

V vrtcu Ciciban Sevnica je včeraj popoldan potekala slovesna otvoritev tega povsem novega in sodobno opremljenega objekta. Slavnostni govornik na prireditvi je bil minister za šolstvo in šport dr. Igor Lukšič, zbrane pa sta nagovorila tudi župan Občine Sevnica Srečko Ocvirk in ravnateljica vrtca Ciciban Sevnica Vlasta Fele.

V vrtcu so ob tem pomembnem dogodku pripravili kulturni program z glasbenimi in plesnimi točkami, v katerih so se predstavili otroci iz različnih oddelkov vrtca z vzgojiteljicami. Slovensko himno je zapela mlada pevka, domačinka Kaja Pavlič, za slovesen prihod obiskovalcev pred začetkom same prireditve pa so poskrbeli glasbeniki Godbe Sevnica in mažorete Društva Trg Sevnica.