Srečanje s člani Društva Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica

Danes dopoldan se je župan Srečko Ocvirk udeležil rednega študijskega srečanja Društva Univerza za tretje življenjsko obdobje Sevnica.

Kot vsako leto je tudi tokrat na povabilo članov pripravil prezentacijo celoletnega dela, v sklopu srečanja pa odgovoril tudi na zastavljena vprašanja in pokomentiral pobude, ki so jih oblikovali družbeno zelo angažirani člani društva U3.

V sliki in besedi je župan predstavil delo lokalne skupnosti na številnih področjih: od prostorskega načrtovanja, podpore gospodarskim dejavnostim, cestno-prometnih ureditev, področij družbenih dejavnosti, letošnje aktualne investicije in druge teme, pomembne za življenje in delo v lokalni skupnosti.

Dogodek je s pesmijo popestril nastop ženskega pevskega zbora Utrinek, ki ga vodi Franci Bastardi, navzoče člane pa je pozdravil tudi predsednik Društva U3 Sevnica Sašo Jejčič.