04.05.2018

Vabljeni k podaji projektnih idej s področja turizma in kakovosti življenja

V sklopu izdelave Strategije razvoja turizma občine Sevnica, ki jo občina in KŠTM Sevnica pripravljata skupaj z brežiško Fakulteto za turizem, občanke in občane vnovič vabimo k interaktivnemu sodelovanju pri pripravi strateškega dokumenta na področju razvoja in trženja turizma in z njim povezanih dejavnosti.

Vabljeni, da izpolnite projektni list in nam posredujte vaše projektne ideje, ki jih želite udejanjiti v naslednjih petih letih na področju turizma ter kakovosti življenja na območju občine Sevnica. Ideje bodo umeščene v akcijski načrt, kar posledično pomeni lažje izvajanje aktivnosti, saj bodo prepoznane in na ta način sestavni del strategije razvoja turizma.

Obrazec lahko najdete na tej povezavi (klik) - izpolnjenega pa lahko oddate v vložišče Občine Sevnica ali posredujete po e-pošti obcina.sevnica@siol.net do 20. maja 2018.