Prejemniki priznanj Občine Sevnica za leto 2020

Priznanja Občine Sevnica
Foto: Urban Baumkirher, november 2019

Podelitev priznanj nagrajencem Občine Sevnica je vsako leto eden najbolj slovesnih dogodkov v sklopu celomesečnega praznovanja občinskega praznika.

Občinska priznanja prejmejo občani in drugi posamezniki ter organizacije, ki pomembno prispevajo k boljšemu, kvalitetnejšemu in polnejšemu življenju občanov, razvoju in ugledu Občine Sevnica na področju gospodarstva, kulture, športa, zdravstva, vzgoje in izobraževanja, zaščite in reševanja, ekologije, znanosti in drugih področjih človekove ustvarjalnosti.

Sklep o dobitnikih priznanj sprejme Občinski svet Občine Sevnica na predlog Komisije za pravne in splošne zadeve.

Osrednjo slovesnost s kulturnim programom, na kateri bi župan Srečko Ocvirk priznanja slovesno izročil prejemnikom, je bilo sprva načrtovano izvesti v petek, 6. novembra. Po tradiciji osrednja slovesnost namreč vselej poteka na petek pred dnevom občinskega praznika, ki je 12. novembra. V luči trenutnih razmer pa je slovesni dogodek prestavljen za nedoločen čas.

Prejemnike priznanj predstavljamo v spletni različici.
Prijazno vabljeni k ogledu.

Grb Občine Sevnica

PODJETJE EVERGREEN d.o.o.