Tedenske novice 15.1.2021

15. 1. 2021 • Tedenske novice

Množično presejalno testiranje Sars-CoV-2 v naslednjem tednu

Zdravstveni dom Sevnica sporoča termine množičnega presejalnega testiranja v občini Sevnica za prihodnji teden, od 18. do 22. januarja 2021.

Množično testiranje na lokaciji Zdravstvenega doma Sevnica (covid šotor) bo potekalo vsak dan, in sicer v ponedeljek od 11. do 16. ure ter od torka do petka od 11. do 15. ure.

V Krmelju pa bo testiranje na lokaciji Dom svobode Krmelj potekalo v sredo od 15. do 17. ure in v petek od 10. do 12. ure.

Navedeni časovni termini se po potrebi podaljšajo.

Novost – taksi v občini Sevnica

Novost v sevniški občini so taksi prevozi, ki jih opravlja Turizem, prevozi, avtošola Prah Sevnica.

Dovoljenje za opravljanje te storitve na območju občine Sevnica je bilo izdano z odločbo Občine Sevnica na podlagi predložitve vse zahtevane dokumentacije, vključno z licenco.

Kontaktna številka taksi prevozov je 041 402 600, delovni čas pa je na podlagi izdane odločbe sledeč: od ponedeljka do petka od 7. do 20. ure ter ob sobotah od 7. do 16. ure oziroma po predhodnem naročilu. Omogočen je prevoz do 8 oseb.

Za informacije so dosegljivi tudi na elektronskem naslovu:

Občinska uprava Občine Sevnica