Praznik Krajevne skupnosti Boštanj

5. 2. 2021 • Novice Kulturni praznik je hkrati tudi praznik Krajevne skupnosti Boštanj. Vsako leto v Boštanju pripravijo tradicionalni dogodek s kulturnim programom in podelitvijo priznanj, kar pa letos zaradi epidemiološke situacije ni mogoče.

Predsednik Sveta Krajevne skupnosti Boštanj Jože Udovč je zato v sodelovanju z Občino Sevnica pripravil elektronsko voščilo, ki si ga lahko ogledate v nadaljevanju.

Del tradicije se ohranja. Svet Krajevne skupnosti Boštanj je skladno z ustaljenimi postopki izvedel razpis za dobitnike priznanj za leto 2021. Prejeta in potrjena sta bila dva predloga.

Priznanje se na predlog Krajevne organizacije Rdečega križa Boštanj nameni gospodu Rafaelu Blasu z Jablanice, in sicer za vsestransko nesebično delovanje v kraju.

Na predlog Vaške skupnosti Okič in Društva vinogradnikov Sevnica-Boštanj priznanje prejme tudi gospod Jože Bizjak z Vrha pri Boštanju, in sicer za vsestransko sodelovanje s krajani in Krajevno skupnostjo Boštanj.

Prejemnikoma priznanj iskreno čestitamo.