OPPN za Poslovno cono Krmelj II (OPPN-40-04)

Status: veljaven

Sprejet dokumnet: 22.3.2024

Pobudnik izdelave delnega OPPN 40-04- Poslovna cona Krmelj II, GMP Prijatelj d.o.o., Podboršt 15, 8297 Šentjanž, želi za potrebe svoje dejavnosti (gradbeništvo in transport) zgraditi objekt za servisiranje lastne gradbene mehanizacije s poslovnimi prostori, nadstrešnico za gradbene stroje in parkirišča, garažo, pralnico, skladiščni objekt za posipni in gradbeni material, garažo za stroje, vozila in opremo za zimsko službo.
Šesti odstavek 34. člena OPN to omogoča, vendar je potrebno ob pričetku izdelati dopolnilne strokovne podlage za celotno območje predvidenega OPPN - z izdelano rešitvijo za prometno in gospodarsko javno infrastrukturo ter programom opremljanja zemljišč. zemljišč.
Predmet dopolnilnih strokovnih podlag je enota urejana KL28 velikosti cca 4,5ha

Območje je umeščeno med regionalno cesto R3-738/6727 Tržišče-Krmelj – Hotemež in potokom Hinja, ter nepozidano gospodarsko cono na jugu in pozidanim stanovanjskim območjem na severu. Območje urejanja obravnava enoto urejanja KL28 velikosti cca 4,5ha.

OPPN_za_Poslovno_cono_Krmelj_II