Gumb išči|

Zapri iskalnik

Krajevna skupnost Šentjanž

Vodstvo in člani

Predsednik:

Boštjan Repovž

Člani sveta:

Petra Majcen (podpredsednica), Dejan Skoporc, Franc Ajnihar, Mojca Vozelj, Zdenka Štih, Maja Skoporec, Helena Matjašec, Marjetka Florjančič, Jože Dragan, Petra Jazbec, Irena Odlazek 

Predstavitev

Naselja:

Birna vas, Budna vas, Cerovec, Hinje, Kal pri Krmelju, Kamenica, Kamenško, Kladje pri Krmelju, Koludrje, Leskovec v Podborštu, Osredek pri Krmelju, Podboršt, Srednik, Svinjsko, Šentjanž, Štajngrob, Veliki Cirnik.

zemljevid_KS Šentjanž.png 

Površina

40,3585 km2

Št. prebivalcev

1402


Zapisniki sej

5. 3. 2024

6. redna seja Sveta Krajevne skupnosti Šentjanž

26. 9. 2023

5. redna seja Sveta Krajevne skupnosti Šentjanž

6. 6. 2023

4. redna seja Sveta Krajevne skupnosti Šentjanž

21. 3. 2023

3. redna seja Sveta Krajevne skupnosti Šentjanž

10. 1. 2023

2. redna seja Sveta Krajevne skupnosti Šentjanž

13. 12. 2022

1. redna seja Sveta Krajevne skupnosti Šentjanž

    kuvertaNaroči se na e-novice