Poslovanje Občinske uprave Občine Sevnica v času od 1. do vključno 11. aprila 2021

31. 3. 2021 • Obvestila Vlada Republike Slovenije je sledila predlogu strokovne skupine in sprejela stroge omejitvene ukrepe s ciljem zajezitve širjenja bolezni covid-19, ki veljajo od 1. do vključno 11. aprila 2021. Občina Sevnica bo zaščitne ukrepe za varovanje strank in zaposlenih v tem času še dodatno okrepila ter omejila oziroma prilagodila poslovanje. Število prisotnih zaposlenih na delovnem mestu na sedežu Občine Sevnica bo zmanjšano.

Stranke prosimo, da nas v času uradnih ur kontaktirate:

- po telefonu na številko 07 81 61 200

- oziroma po e-pošti

in nas obiščete le v nujnih primerih, po predhodni uskladitvi.

VSI KONTAKTI ZAPOSLENIH NA OBČINI SEVNICA: www.obcina-sevnica.si/sl/uprava-in-organi/obcinska-uprava

Pisne vloge, naslovljene na Občino Sevnica, lahko oddate v sprejemni pisarni št. 1 (pritličje desno, prostori kopirnice).

OBVESTILO GLEDE OMEJENEGA DELOVANJA UPRAVNE ENOTE SEVNICA:

www.gov.si/novice/2021-03-31-omejeno-delovanje-upravne-enote-65492/

Ostanimo zdravi.