Javni poziv za prijavo prireditev ob občinskem prazniku

1. 9. 2021 • Obvestila

Bliža se november, ki je po tradiciji namenjen praznovanju občinskega praznika, druženju in povezovanju. Priprava tradicionalnega koledarja dogodkov ob občinskem prazniku zahteva predvsem odgovornost, da tradicijo prilagodimo razmeram časa. Društva, zveze društev ter podjetja in organizacije v občini Sevnica vabimo, da nas seznanite o nameri priprave dogodkov v počastitev občinskega praznika, za katere menite, da jih bo mogoče izvesti oziroma prilagoditi dani situaciji.

Naprošamo vas, da nam podatke na izpolnjenem obrazcu, dostopnem na občinski spletni strani, posredujete najpozneje do 30. septembra 2021 na naslov Občine Sevnica (Glavni trg 19 a, 8290 Sevnica) ali po e-pošti

Ob spremljanju aktualnih priporočil pristojnih institucij bomo skupaj z organizatorji sproti presodili možnosti in primerne načine izvedbe dogodkov.

Za dodatne informacije in pojasnila lahko pokličete v Kabinet župana Občine Sevnica na telefonsko številko 07/81 61 213.

Obrazec za prijavo dogodka ob občinskem prazniku