Dnevi cepljenja v občini Sevnica

14. 12. 2021 • Sporočila za javnost Pod okriljem Ministrstva za zdravje bo v predprazničnem času, od 19. do 23. decembra, po vsej Sloveniji potekala akcija Dnevi cepljenja pod geslom »Stopimo skupaj! Varno in zdravo v novo leto«, ki se ji pridružujemo tudi v občini Sevnica.

Cilj nacionalne akcije je čim širša in čim bolj enostavna dostopnosti do cepljenja proti covidu-19, brez predhodnega naročanja in brez vstopanja v zdravstveno ustanovo.

V Zdravstvenem domu Sevnica se cepljenje tudi sicer izvaja vsak dan od ponedeljka do petka, v okviru akcije Dnevi cepljenja pa bodo omogočeni še dodatni termini na dodatnih lokacijah na območju celotne sevniške občine.

Letak v večji (pdf. različici): Letak Dnevi cepljenja v občini Sevnica.pdf

Ključne informacije o cepljenju in cepivih proti covidu-19: www.cepimose.si

Odgovori na pogosta vprašanja o covidu-19 in cepivih: Kaj vemo o covidu - pogosta vprašanja in odgovori.pdf

Nagovor zdravstva: Nagovor zdravstva.pdf