Tedenske novice 17.12.2021

17. 12. 2021 • Tedenske novice

Dnevi cepljenja v občini Sevnica

Pod okriljem Ministrstva za zdravje bo v predprazničnem času, od 19. do 23. decembra, po vsej Sloveniji potekala akcija Dnevi cepljenja pod geslom »Stopimo skupaj! Varno in zdravo v novo leto«. Cilj nacionalne akcije je čim širša in čim bolj enostavna dostopnosti do cepljenja proti covidu-19, brez predhodnega naročanja in brez vstopanja v zdravstveno ustanovo. V Zdravstvenem domu Sevnica se cepljenje tudi sicer izvaja vsak dan od ponedeljka do petka, v okviru akcije Dnevi cepljenja pa bodo omogočeni še dodatni termini na dodatnih lokacijah na območju celotne sevniške občine.

Krvodajalska akcija v Sevnici: 20. in 21. december

Delimo povabilo sevniškega območnega združenja Rdečega križa Slovenije na bližajoči se krvodajalski akciji v Športnem domu Sevnica, in sicer v ponedeljek in torek, 20. in 21. decembra, od 7. do 13. ure. Iz OZRK Sevnica sporočajo, da krvi primanjkuje, in se že vnaprej zahvaljujejo za odziv. Dodatne informacije, vključno s kontakti za naročanje, so združene na priloženem letaku.