Gumb išči|

Zapri iskalnik

Spremembe in dopolnitve Odloka o Občinskem podrobnem prostorskem načrtu za stanovanjsko sosesko Boštanj – Sv. Križ (lamela IX.)

Status: v pripravi

Datum pričetka urejanja prostorskega akta: 25.7.2022
Osnutek: 22.9.2022

Investitor in pobudnik izdelave SD OPPN za stanovanjsko sosesko Boštanj- Sv. Križ je  Baron international trgovina d.o.o.

Baron International d.o.o. je danes registrirano kot ne-specializirana trgovina na debelo G46.900, je podjetje z dolgoletno tradicijo v distribuciji in širokim asortimentom blagovnih znamk. V poslovni coni Boštanj ima zgrajen proizvodno - skladiščni objekt.
Z nakupom zemljišča v Dolenjem Boštanju želi zgraditi stanovanjska objekta za bivanje ter urediti površine za rekreacijo in oddih.

Območje SD OPPN je umeščeno med lokalno cesto št. LC 372342 Boštanj – Dolenji Boštanj na severozahodni strani in javno potjo JP št.872441 Globela-Dolenji Boštanj na južni strani ter javno potjo 872741 Dolenji Boštanj – hišna števila 94 na vzhodni strani.

sd_oppn_sv_kriz_baron

Naroči se na e-novice