Obvestilo - Odlok o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2

14. 9. 2021 • Obvestila Na podlagi Odloka o načinu izpolnjevanja pogoja prebolevnosti, cepljenja in testiranja za zajezitev širjenja okužb z virusom SARS-CoV-2 (Uradni list RS, 146/2021) je tudi za stranke Občine Sevnica potrebno izpolnjevanje pogoja PCT (prebolevnosti, cepljenosti ali testiranje), skladno z določili navedenega odloka.

Ob tem še vedno veljajo vsi ostali varnostni ukrepi za omejevanje širjenja virusa – uporaba mask v zaprtih prostorih, varnostna razdalja, higiena rok.

Občina Sevnica omogoča tudi poslovanje na daljavo, vsi kontakti zaposlenih so objavljeni na naši spletni strani www.obcina-sevnica.si.

Zaupamo v odgovornost naših strank in spoštovanje ukrepov varovanja zdravja.

obvestilo_pct_14.9.2021.pdf

Občina Sevnica